آگهی ازمایشی . . .  

صفحه اصلیفروشندگانتبلیغاتبازاریابیبازار مجازیتماس با مادرباره ماسایتهای ایرانیمدیریت

بسم الله الرحمن الرحيم. حضور سبز شما در سایت مسپاسو باعث افتخار ما است.

ادوکلن ورساچی| ادکلن منتخب ویژه سال 2010...
ادوکلن فوق العاده خوشبو و ماندگار از سلطان مد جهان ورساچی...
این ادکلن خوشبو درتوسط کمپانی بزرگ و معتبر ورساچی طراحی و ساخته و روانه بازار چهان شده است .این ادوکلن در ایران با نام ورساچی بلک (مشکی) معروف میباشد این عطر بسیار خوشبو با رایحه ای عالی كمپانی معتبر و بزرگ ورساچی می باشد و به مرد تند یخی لقب گرفته است. طبق گفته كمپانی ورساچی این ادکلن (Versace Crystal Noir) به خانم ها و آقایان با وفا و جذاب و افرادی كه از فصل زمستان سرد لذت می برندسفارش شده است و بهترین عطر برای افرادی كه عاشق جذب شدن شخص مقابل و زوم شدنشان روی رایحه عطر آنهاست میباشد. ***** این ادک...

 
 

به سایت مسپاسو، سایت بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت خوش آمدید.

سایت مسپاسو یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت مسپاسو به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. مسپاسو برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

با ثبت نام رایگان در این بخش، به صدها محصول برای بازاریابی و كسب درآمد دسترسی خواهید داشت که پاداش بازاریابی برخی از آن محصولات حتی بیشتر از 10 درصد قیمت فروش محصول می باشد. شما می توانید به دلخواه خود، محصولاتی را برای بازاریابی انتخاب کنبد. جهت بازاریابی و کسب درآمد ایده آل همین اکنون اقدام کنید.

آخرین ورودها: مدير سايت، بازاریاب آزمایشی،


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای

در سایت مسبی بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ مسبی ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.

فرصت استثنایی: روز 28/10/1395 یک ربع سكه بهار آزادي به بهترین بازاریاب محصولات سایت  اهدا می شود.

 

به بازاریابی که از تاریخ 1 اسفند تا 29 اسفند 1394، توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی وی بیشترین فروش برای محصولات سایت ایجاد شود یک عدد ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که به فروش منتهی شده باشند و تاریخ آنها بین 1 اسفند تا 29 اسفند 1394 باشد. چنانچه دو نفر در بازه زمانی مذکور تعداد فروش برابری داشته باشند اولویت با کسی است که فروشهای وی مجموع پورسانت بیشتری دارد. شما نيز مي توانيد يكي از برندگان باشيد! فقط كافيست شروع كنيد.

 

  سایر فرصتهای ویژه


©1385-1398 Masbi

طراحی سایت

Designer